fbpx

Hakkımda

Ben Emrah Sipahi.

İhracat alanında başarılı bir çalışma geçmişine sahip, deneyimli Uluslararası Satış ve Pazarlama yöneticisiyim.

Kurumsal kimlik, markalaşma, basılı, çevrimiçi ve sosyal medya üzerinde reklam/pazarlama, pazar araştırma ve geliştirme, distribütör ve bayi satış kanalları oluşturma ve yönetimi gibi bir çok alanda uzmanlığım bulunmaktadır.

İş hayatındaki 35 yılı aşkın tecrübem ile danışmanlık hizmeti sunuyorum.

TRT Haber Röportajı - Mart 2015
KURUMSAL ÇALIŞMA GEÇMİŞİM
2021-2010
2004-2002
2000-1999
1999-1995
TECRÜBELERİM
Satış
35 YIL
Uluslararası İlişkiler
30 YIL
Yöneticilik
20 YIL
Reklam/Pazarlama
20 YIL
Bilişim
25 YIL
İş Geliştirme Danışmanlığı
Japonya Rythm & Drums Dergisi - Eylül 2018
Hikayem

1976 doğumluyum. 11 yaşımdan beri iyi derecede İngilizce konuşuyorum. Aynı yaşlarda en büyük ilgi odağım olan bilgisayar ile ilgili ilk sertifikamı aldım. Üniversite eğitimimi Tekstil üzerine yaptım ancak bu alanda hiç çalışmadım ve kariyerime sırasıyla THY, RMOS, Şişecam ve kendi kurduğum bilgisayar firmasında devam ettim.

Takiben sektöründe uluslararası bir marka olan Bosphorus firmasında 12 yıl Satış Direktörlüğü görevini üstlendim.

Dünyanın dev ekonomileri dahil 40’dan fazla ülkede ürünleri satılan, sektör profesyonelleri tarafından en bilinen beş markadan biri olan, kısaca Türkiye’yi tüm dünyada başarıyla temsil eden şirketin tüm yurt dışı satış/pazarlama faaliyetlerini ekibimle birlikte yönettim.

Gerek distribütörlükler gerekse bayi kanalına doğrudan satış şeklinde pazar geliştirme, konvansiyonel ve çevrimiçi reklamlar ve yurt dışı sektör fuarları gibi satışa yönelik doğru ve aktif çalışmalarımız ile marka bilinirliğimiz ve satışlarımız fazlası ile bizleri mutlu eder hale geldi.

Şimdi, görevimi başarıyla tamamlamanın mutluluğu ile bilgi ve birikimlerimi daha geniş bir çevreye aktaracağım, uygulayacağım yeni bir çalışmanın içindeyim. Farklı başarı hikayeleri için görüşmek üzere…

UZMANLIKLARIM