fbpx

Hizmetler

Bazen tek ihtiyacınız olan şey yolunuza biraz ışık tutulmasıdır.

Gelir/Gider tablosu standart bir çizgide olan işletmelerin rutin iş yükü genellikle yeni pazar araştırma, satış geliştirme, pazarlama ve tanıtım çalışmalarının gereken şekilde yapılmasına engel olur. 

Ayrıca getirisi öngörülemeyen bu faaliyetler için ek kadro açmak da risklidir. 

Gelin bunları birlikte aşalım ve işinizi sağlıklı olarak büyütelim.

Temel Hizmetler

MARKALAŞMA & PAZARLAMA

Kurumsal Kimlik

Yeni bir pazara açılmak ve şirketinizi tanımayan potansiyel müşterilerin güvenini kazanmak için kamuya açık tüm mecralardaki görüntünüzün iyi bir terzi elinden çıkmış gibi size özel ve özenle hazırlanmış olması önemlidir. 

İşinize verdiğiniz önemin ve titizliğinizin bir yansıması olacak bu çalışma sayesinde satışların çok daha hızlı ilerlediğine şahit olacaksınız.

Marka Stratejisi

Sektörünüzdeki rakipler ile en etkili rekabet silahınız markanızın pazar içerisindeki konumlandırmasını farklılaştırarak algı körlüğünü kırmak, kurumsal kimliğiniz ile koordineli bir şekilde etkili bir tanıtım oluşturmaktadır. 

Böylece satış ekibinin üzerindeki fiyat baskısını azaltarak kârlılığınızı arttırabilir ve piyasanızı etkileyen dalgalanmalara karşı dayanıklı olursunuz.

Fonksiyonel İletişim

Günümüzde bilginin tüketim hızı 5 yıl öncesine göre 10 kat artmış durumdayken marka ve ürünleriniz ile ilgili çok daha sık ve uygun şekilde hazırlanmış bilgi içeriklerini aksatmadan sunmak gelişmek isteyen firmalar için bir mecburiyet hale gelmiştir. 

Hem çevrimiçi hem de konvansiyonel medya için ihtiyacınız olan her tür içeriği kurumsal kimlik ve marka stratejinize uygun olarak üretiriz.

Odaklanmış Reklam

Marka ve ürünlerinizin tanıtımını yapmak için ayırdığınız bütçenin satış dönüşümünü yükseltmenin en önemli aracı hedef kitle tespiti ve bütçenizin bu hedef çerçevesinde kullanılması için yapılacak odaklama çalışmasıdır.

Bu şekilde gerek son kullanıcı gerekse sektör içi tanıtım çalışmalarında minimum bütçe ile maksimum dönüşüm alabilirsiniz.

SATIŞ GELİŞTİRME

Satış Optimizasyonu

Sektörünüzün dinamikleri temel alınarak satışlarınız için temel stratejileri ve prensipleri belirlemek ve ya optimize etmek satış personelinizin çalışmaları sırasında  özgüveni yüksek ve bilinçli olarak hareket etmesini sağlayacaktır. 

Mevcut ve yeni müşterilerinizin bu güven ile uzun yıllar sadakat ile siparişlerine devam ettiklerini göreceksiniz. 

Pazar Araştırma

Dünyanın hemen hemen her ülkesine satış yapmanın mümkün olduğu günümüzde farklı pazarların kendine özgü şartlarını incelemek ve buna göre satış faaliyetlerini planlamak gerekir.

Ayrıca lojistik imkanları ve maliyetlere etki edecek her tür harcama kaleminin tespit edilmesi ürünlerinizin değerinde satışını sağlar.

Uluslararası Etkinlikler

Yurtdışındaki mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile ilişkilerinizi geliştirmenin en etkili yöntemi yüz yüze yapılan görüşmelerdir. Özellikle pandemi sebebiyle aksayan bu görüşmeler önümüzdeki dönem için çok daha önem kazanmıştır.

Hem sektör fuarları hem de satış ekibinin yapacağı özel ziyaretlerin planlanması, gerçekleştirilmesi ve ilgili devlet desteklerinden faydalanarak maliyetlerin azaltılmasını sağlarız.

Satış Çeşitlendirme

Dış pazarlarda ürünlerinizin satışa sunmak için çok çeşitli yöntemler bulunmakla beraber bu yöntemlerden hangisinin size en çok getiriyi sağlayacağına karar vermek çok iyi analiz edilmesi gereken bir durumdur. Bazı durumlarda bir kaç yöntemin aynı anda kullanılması gerekebilir.

Tüm senaryoların üzerinde titizlik ile çalışılarak alınacak bilinçli pozisyonlar pazarda yıllarca güçlü şekilde var olmanızı garanti altına alacaktır.

Butik Hizmetler

Grafik Tasarım

Logo, sosyal medya ve reklam grafikleri, katolog ve menüler gibi her türlü görsel ihtiyaçlarınız için.

Web Tasarım

Mobil uyumlu  ve içerik yönetim sistemi bulunan tanıtım ya da e-ticaret sitesi ihtiyaçlarınız için.

Video Düzenleme

Sosyal medya hesapları ve diğer çevrimiçi platformlara reklam videoları, içerik üretimi ihtiyaçlarınız için.

Arama ve SEO

Türkçe ve diğer dillerdeki ilgili arama sonuçlarında üst sıralarda bulunmanızı sağlamak için.