fbpx

TEŞEKKÜRLER

ÜRÜNLER NEREDE?

Dikkatinizi çekmek için biraz yanıltıcı bir yöntem kullandığımız için özür dileriz. 😊

Aslında WOLFY diye bir marka veya ürün yok. Bu reklam kurumsal kimlik ve marka çalışmalarının ne kadar etkili olduğunu kanıtlamak için tasarlandı.

Eğer ürünlerinizin satışını arttırmak veya yeni pazarlara açılmak istiyorsanız birkaç dakikanızı ayırarak devamını da incelemenizi rica ederiz.

En kısa ve öz şekilde, şirketinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi için ihtiyaçları tespit ederek bir yol haritası ile işletmenizin daha üst bir seviyeye ulaşmasını sağlayan profesyonel hizmetler bütünüdür.

Halihazırda işleri stabil devam eden ancak gerçek potansiyeline ulaşmamış tüm firmalar İş Geliştirme Danışmanlığı hizmeti almalıdır. Profesyonel bir destek rakiplerinizle aranıza belirgin fark olmasını sağlayacaktır.

Tahmin ettiğinizden çok daha az. Ücretsiz fizibilite ile mevcut iş hacminizin ne kadar arttırılabileceği belirlendikten sonra size özel bir fiyat teklifi sunulur. Verilecek hizmetler için personel istihdam etmekten daha uygun bir maliyet ile sonuca ulaşırsınız.

Her işletmenin ihtiyaçları farklı olmakla beraber fizibilite sonucunda yapılan teklifte danışmanlık hizmeti 6 ay veya 1 yıllık dönem için yapılacakları içerecektir. Hedefler net olarak belirlenir ve talebinize göre ek bir dönem için sözleşme yenilenebilir. 

REFERANSLARIMIZ